نمایشگاه صنایع هوشمند چین

بنیاد ققنوس به‌عنوان نماینده شبکه ققنوس، اولین و بزرگ‌ترین زیرساخت فناوری دفترکل توزیع‌شده در ایران، در پاویون کشور ایران در نمایشگاه صنایع هوشمند چین حضور یافت؛ در این نمایشگاه فناوری از خدمات و محصولات مبتنی بر شبکه ققنوس رونمایی شد.
ادامه مطلب

رویداد آنلاین اسناد تجاری دیجیتال با تکیه بر فناوری زنجیره‌بلوک به میزبانی بانک ملی ایران و با مدیریت شرکت یکتا ققنوس پارس برگزار خواهد شد.

رویداد آنلاین اسناد تجاری دیجیتال توسط شرکت ققنوس با حضور ۱۸ سخنران شاخص از بخش دولتی و خصوصی در روز چهارشنبه ۱۹ خردادماه برگزار شد و برگزارکنندگان رویداد، بیانیه‌ای را با محوریت استفاده از اقتصاد دیجیتال برای توسعه پایدار منتشر کردند.

ادامه مطلب

تغییرات نسخه 1.4 سپیدنامه ققنوس از نگاه دکتر ولی الله فاطمی

دبیر بنیاد ققنوس انتشار نسخه ۱.۴ سپیدنامه شبکه ققنوس و توکن پیمان را گامی بزرگ به سوی جهانی شدن و توسعه جغرافیای شبکه ققنوس و اصلاح ساختار ارزش‌گذاری توکن پیمان دانست.

ادامه مطلب

سپیدنامه شبکه ققنوس و توکن پیمان به زبان انگلیسی منتشر شد.

تامین مالی جمعی

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و توسعه اقتصاد هوشمند وزارت اقتصاد گفت: پلتفرم ققنوس توانست مجوز تامین مالی جمعی مبتنی بر بلاک‌چین را دریافت کند.

هدیه ویژه ققنوس برای دعوت

در بخش دعوت از دوستان کیف توکن ققنوس می‌توانید لینک دعوت ایجاد و با اشتراک گذاری آن، دوستان خود را به شبکه ققنوس دعوت کنید تا خودتان یک پیمان جایزه بگیرید و دوستانتان ۳ پیمان هدیه بگیرند؛ علاوه بر این، در فرصتی طلایی هر هفته به کاربر دارای بیشترین دعوت موفق ۱۰۰ توکن پیمان هدیه […]

توکن پیمان صرافی اکسیر

توکن پیمان به‌عنوان اولین توکن ایرانی به صورت رسمی در فهرست صرافی اکسیر قرار گرفته و شما از این پس می‌توانید پیمان را با تتر مبادله کنید. از زمان فهرست شدن پیمان در پلتفرم اکسیر به مدت یک‌ماه می‌توانید معامله PMN/USDT را بدون کارمزد انجام دهید.