هدیه ویژه برای دعوت دوستان به ققنوس

  • هدیه ویژه ققنوس برای دعوت

در بخش دعوت از دوستان کیف توکن ققنوس می‌توانید لینک دعوت ایجاد و با اشتراک گذاری آن، دوستان خود را به شبکه ققنوس دعوت کنید تا خودتان یک پیمان جایزه بگیرید و دوستانتان ۳ پیمان هدیه بگیرند؛ علاوه بر این، در فرصتی طلایی هر هفته به کاربر دارای بیشترین دعوت موفق ۱۰۰ توکن پیمان هدیه داده می‌شود.

به منظور دعوت از دوستان ابتدا نرم افزار کیف توکن ققنوس را اجرا و سپس با ورود به بخش بیشتر، گزینه دعوت از دوستان را انتخاب کنید، سپس متن دلخواه خود را وارد و لینک دعوت بسازید و آن را با استفاده از دکمه اشتراک گذاری یا کپی برای دوستان خود ارسال کنید؛ همچنین می‌توانید در بخش نمایش دوستان افرادی که با لینک دعوت شما نرم افزار کیف توکن ققنوس را نصب کرده‌اند را مشاهده کنید.
لازم به ذکر است، توکن پیمان به منظور پرداخت کارمزدهای شبکه ققنوس استفاده می‌شود؛ هر توکن پیمان با پشتوانه طلا یا سایر دارایی‌های مورد تایید بنیاد ققنوس معادل یک سوت طلای ۲۴ عیار بوده و نقدشوندگی آن توسط میزبانان شبکه ققنوس تضمین شده است.
به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی دعوت از دوستان و دریافت جایزه ۱۰۰ توکن پیمان به صفحه اینستاگرام شرکت یکتا ققنوس پارس به آدرس KUKNOSCO@ مراجعه فرمایید.