پلتفرم ققنوس

پلتفرم ققنوس به‌عنوان یکی از هفت نماینده برگزیده کشور ایران در فیوچرز استارز جیتکس و یکی از ایده‌های برتر مسابقه سوپر نوآ به‌منظور معرفی شبکه ققنوس، جذب ناشر و میزبان خارجی در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۱ حضور پیدا کرد.

شرکت ققنوس، یکی از میزبان شبکه ققنوس و مسئول دبیرخانه بنیاد ققنوس، توانست تا به‌عنوان یکی از هفت نماینده ایران و برگزیده مسابقه سوپر نوآ با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در پاویون ایران و در فیوچرز استارز جیتکس ۲۰۲۱ حضور پیدا کند تا خدمات و محصولات پلتفرم ققنوس  را به حاضران در این رویداد بزرگ بین‌المللی معرفی کند.

ققنوس؛ برگزیده مسابقه سوپر نوآ از ایران

در رویداد سوپر نوا سال جاری ۷۵۰ شرکت ثبت نام کردند که از این میان ۳۹ استارت‌آپ انتخاب شدند که ۷ شرکت از کشور ایران هستند. یکی از برگزیدگان مسابقه سوپر نوا در نمایشگاه جیتکس فیوچر استارز ۲۰۲۱، شرکت یکتا ققنوس پارس است که با استارت‌آپ‌های سایر کشوها رقابت می‌کند.

مسابقه سوپر نوآ جیتکس علاوه بر ایجاد فرصت دیده شدن برای استارت آپ‌ها، حضور سرمایه‌گذاران و خریداران واقعی در میان داوران مسابقه، امکان بهره مندی از جایزه نقدی ۲۰۰ هزار دلاری را برای استارتاپ‌ها را فراهم کرده است.

کارگاه ارائه محصول و معرفی پلتفرم ققنوس توسط مدیران ققنوس در فیوچرز استارز نمایشگاه جیتکس (GITEX Future Stars) برای داوران، سرمایه‌گذاران و فعالان فناوری با هدف توسعه کسب‌و‌کار، جذب ناشر و میزبان برگزار شده است.

پلتفرم ققنوس؛ کنسرسیومی برای توسعه فناوری DLT

بنیاد ققنوس کنسرسیومی تشکیل شده با حمایت و سرمایه‌گذاری هلدینگ‌های فناوری اطلاعات بانک‌های ملی، ملت، تجارت، پارسیان و پاسارگاد و شرکت‌های توسن و ققنوس در قالب میزبان با هدف توکنیزه کردن دارایی‌های ارزشمند و توسعه فناوری بلاک‌چین در سال ۱۳۹۷ آغاز به کار کرد و تا به امروز، توکن‌های مختلفی ازجمله پیمان، الماس A101، الماس دایادایموند، راه‌پرداخت، مهر و آب‌پارس بر بستر شبکه ققنوس عرضه شدند و خدمات مختلفی از سامانه تامین مالی، ارائه توکن بی‌تا (NFT)، سامانه رای گیری مبتنی بر بلاک‌چین و … بر بستر این شبکه ارائه شده است.  هم‌اکنون بیش از ۵۰ هزار کاربر  در شبکه ققنوس فعالیت دارند.

جیتکس؛ بزرگ‌ترین همایش فناوری خاورمیانه

لازم به ذکر است، جیتکس بزرگ‌ترین همایش کامپیوتر و فناوری اطلاعات و ارتباطات در خاورمیانه است که در دبی برگزار می‌شود؛ این رویداد را می‌توان مهمترین رویداد سالانه فناوری در غرب آسیا دانست که شرکت‌های بزرگ و بین المللی در کنار ایده‌های استارت آپی و نوآور حضور دارند و دستاوردهای خود را رونمایی می‌کنند.

هر ساله تعداد بسیار زیادی استارت‌آپ و صاحبان ایده به‌منظور جذب سرمایه‌گذار، همکار تجاری و توسعه بازار در نمایشگاه جیتکس حضور پیدا می‌کنند. در همین راستا، صندوق نوآوری و شکوفایی به‌عنوان متولی از سوی معاونت عملی و فناوری ریاست جمهوری، تعدادی از استارت آپ‌های برتر را به این نمایشگاه اعزام می‌کند. پلتفرم ققنوس به‌عنوان یکی از شرکت‌های برگزیده و اعزامی ایران برای رونمایی از خدمات و دستاوردهای خود در نمایشگاه جیتکس دبی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.