درباره توکن‌ افراز آثار با نماد DAT#########


فناوری دفتر کل توزیع‌شده، کار را برای علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در حوزه هنر آسان کرده است. با کمک این فناوری می‌توان دارایی‌های مختلف را توکن‌سازی کرد؛ بدین معنی که به پشتوانه آن دارایی، تعدادی توکن صادر کرد که هر واحد توکن به بخشی از آن دارایی دلالت خواهد داشت.

توکن افراز آثار یک توکن دارایی است که به پشتوانه آثار هنری بر روی شبکه بلاکچین ققنوس صادر می‌شود. مشخصات هر توکن مطابق پیوست شماره ۱ این سپیدنامه که از طریق نشانی bitanft.ir قابل دسترس است، خواهد بود. به‌ازای صدور توکن افراز مبتنی بر شبکه ققنوس برای هر اثر جدید، پیوست شماره ۱ متناسب با آن منتشر خواهد شد.

این اثر توسط شخص حقیقی یا حقوقی تامین شده که در قراردادی جداگانه، اختیارات لازم جهت توکن‌سازی و فروش آن از ایشان اخذ شده است. اصل اثر نیز تا زمان فروش نهایی و تسویه حساب با صاحبان توکن، نزد انبار مورد اعتماد میزبان و ناشر به امانت باقی خواهد ماند.

قیمت‌گذاری بر روی این اثر جهت توکن‌سازی اولیه، توسط کارشناسان متخصص صورت می‌پذیرد و نقش ناشر در این فرآیند، شفاف‌سازی و درنظر گرفتن منافع خریداران خواهد بود.

کاربران در هنگام فروش اثر، در سود و زیان حاصل از افزایش یا کاهش بهای آن، به نسبت توکنهای تحت تملک خود با مالک آن شریک خواهند شد. علاوه بر این، در طول دوره سرمایهگذاری، امکان معامله توکنها در بازار ثانویه نیز برای کاربران فراهم شده است.

حجم بازار حجم ۲۴ ساعت گذشته تعداد توکن در گردش تعداد کل توکن

میزبان

ناشر

نام شرکت سهامی خاص «فناوری‌های اطلاعاتی و مالی توزیع‌شده یکتا ققنوس پارس» شرکت سهامی خاص «راهکارهای توزیع‌شده اصالت‌سنجی دیجیتال بی‌تا»
شناسه ملی/ کد ملی ۱۴۰۰۸۱۳۶۸۵۳ ۱۴۰۱۱۵۰۰۵۱۹
آدرس وبسایت https://www.kuknos.ir https://bitanft.ir
آدرس پستی تهران، فردوس شرق، خیابان بیست‌متری ولیعصر، خیابان شهید ظرافتی، پلاک ۲۰، طبقه دوم، واحد ۷، شماره پستی ۱۴۸۱۷۸۷۱۴۵؛ تهران، تجریش، دزاشیب، خیابان عمار، پلاک ۱۲، واحد ۲۴، شماره پستی ۱۹۳۵۶۷۶۷۰۸؛
پست الکترونیکی info@kuknos.ir info@bitanft.ir
تلفن تماس ۰۲۱-۸۸۶۷۳۱۷۹

۰۲۱-۸۸۶۷۳۲۸۴