شرکت ارتباط فردا از زیرمجموعه‌های بانک آینده، هشتمین میزبان شبکه ققنوس شد.

شرکت تجارت الکترونیکی «ارتباط فردا» که در فهرست توافق‌های اصولی میزبانی شبکه ققنوس قرار داشت، پس از اخذ مجوزهای قانونی و فرآیندهای حقوقی به جمع میزبانان این شبکه پیوسته است.

بر این اساس؛ شرکت ارتباط فردا اکنون در فهرست میزبانان اصلی شبکه ققنوس قرار گرفته و همچون دیگر میزبان‌های این شبکه به شکل رسمی از تمامی اختیارات میزبانی برخوردار خواهد بود.

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا از زیرمجموعه‌های بانک آینده، در زمینۀ توسعه و ارائه راهکارهای نوآورانه مبتنی بر فناوری در بخش مالی، همچنین کمک به تحول دیجیتال و پر کردن شکاف فناورانه بین خدمات مالى در کشور فعالیت دارد.

با پیوستن این شرکت به میزبانان ققنوس، تعداد میزبان‌های فعال این شبکه به هشت شرکت رسیده است. بر این اساس، ارتباط فردا از این پس در کنار هفت میزبان دیگر این شبکه یعنی «یکتا ققنوس پارس»، «داده‌پردازی پارسیان»، «داده‌ورزی سداد»، «بهسازان فردا»، «فناپ»، «تکنو تجارت» و «تک‌وست» در صف تراکنش‌های این شبکه فعال خواهد بود.

میزبان‌های ققنوس، متصدی تأمین زیرساخت پردازش این شبکه هستند. این مجموعه علاوه بر دسترسی به دفترکل، در تهیه بسته پیشنهادی تراکنش‌های قابل ثبت در دفترکل و همچنین سازوکار راستی‌آزمایی و رأی‌گیری برای ثبت تراکنش‌ها مشارکت داشته و در قالب ساختار بنیاد ققنوس، راهبری این شبکه را بر عهده دارند. همچنین؛ جذب و پذیرش ناشران و پشتیبانی و نظارت بر آن‌ها به عهده میزبانان است. ضمن اینکه هم‌زمان، خود می‌توانند به‌عنوان ناشر و سایر ارائه‌دهندگان خدمات عمل کنند.

شایان ذکر است که در حال حاضر، شرکت‌های «سنحاب»، «صندوق کارآفرینی امید» و «کیان دیجیتال» هم در فهرست توافق‌های اصولی بنیاد ققنوس برای عضویت در جمع میزبانان این شبکه قرار دارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.