درباره توکن وفاداری ققنوس (KLT1)


شرکت فناوری های اطلاعاتی و مالی توزیع شده یکتا ققنوس پارس، به عنوان یکی از میزبانان شبکه ققنوس، با هدف معرفی و توسعه هر چه بیشتر دفتر کل توزیع شده ققنوس و حفظ و گسترش جامعه کاربران خود، در نظر دارد توکن باشگاه مشتریان خود را با کد KLT1 بر بستر شبکه ققنوس منتشر نماید. این توکن که با پشتوانه بودجه سالانه تبلیغات و بازاریابی شرکت ققنوس منتشر می شود، با قیمتی برابر ۱۰ ریال و به تعداد ۱۰ میلیارد واحد توسط شرکت ققنوس منتشر و عرضه می گردد. این توکن بر اساس نوع و میزان فعالیت کاربران آن تولید و ارائه میشود و میزبان ققنوس نیز بازخرید آن را در صورت احراز شرایط مندرج در سپیدنامه تضمین می کند.

کاربران در ازای فعالیت در کیف توکن ققنوس، دعوت از سایر دوستان خود برای عضویت، شرکت در کمپین های خیریه، رتبه دهی به برنامه کاربردی کیف توکن ققنوس در بازارها، انجام عملیات در شبکه ققنوس و بسته به میزان و نوع فعالیت خود، توکن KLT1 دریافت میکنند و می توانند از مزایای این توکن استفاده کنند. مزایای این توکن شامل استفاده از محصولات موجود در فروشگاه ققنوس، شرکت در قرعه کشی های هفتگی و ماهانه و نیز دریافت وجه نقد معادل توکن جمع آوری شده است. همچنین افراد می توانند توکن های خود را در مرکز مبادله ققنوس با سایر توکن ها معاوضه کنند.

حجم بازار حجم ۲۴ ساعت گذشته تعداد توکن در گردش تعداد کل توکن

میزبان

ناشر

نام شرکت سهامی خاص «فناوری‌های اطلاعاتی و مالی توزیع‌شده یکتا ققنوس پارس» شرکت سهامی خاص «فناوری‌های اطلاعاتی و مالی توزیع‌شده یکتا ققنوس پارس»
شناسه ملی/ کد ملی ۱۴۰۰۸۱۳۶۸۵۳ ۱۴۰۰۸۱۳۶۸۵۳
آدرس وبسایت https://www.kuknos.ir https://www.kuknos.ir
آدرس پستی تهران – خ ولیعصر – بالاتر از م ونک – خ خلیل زاده – پ ۲۸ تهران – خ ولیعصر – بالاتر از م ونک – خ خلیل زاده – پ ۲۸
پست الکترونیکی info@kuknos.ir info@kuknos.ir
تلفن تماس ۰۲۱-۸۸۶۷۳۱۷۹

۰۲۱-۸۸۶۷۳۲۸۴

۰۲۱-۸۸۶۷۳۱۷۹

۰۲۱-۸۸۶۷۳۲۸۴