توکن آکادمی ققنوس

درباره توکن آکادمی (KAT1)


آکادمی ققنوس، به عنوان بازوی آموزشی شرکت فناوری های اطلاعاتی و مالی توزیع شده یکتا ققنوس پارس، مسئولیت تولید محتوای آموزشی جهت شناساندن شبکه ققنوس، محصولات مبتنی بر این شبکه و توکن های فعال در شبکه ققنوس برای ذینفعان مختلف اکوسیستم ققنوس را بر عهده دارد.
این بخش، در راستای اهداف کلی شرکت ققنوس که همانا توسعه کاربردهای و خدمات قابل ارائه بر بستر ققنوس و توسعه و ترویج شبکه ققنوس است، تصمیم دارد با هدف حمایت از علاقه مندان شبکه ققنوس، توکنی با نام KAT1 ، را منتشر نماید. دارندگان این توکن، می توانند محصولات و ویدئوهای موجود در وبسایت آکادمی ققنوس، بلیت رویدادها و همایش های آتی ققنوس و سایر خدمات و محصولات ایجادی توسط آکادمی را از این طریق تهیه نمایند.

هر عدد توکن KAT1 معادل ۱۰.۰۰۰ ریال ارزش دارد که کاربران کیف توکن ققنوس می توانند این توکن را در عرضه اولیه با تخفیف ۳۰ % به قیمت ۷۰۰۰ ریال تهیه نمایند. پس از خرید این توکن، بسته به محصول یا رویداد موردنظر خود، توکن را از طریق درگاه های موجود در وبسایت آکادمی و یا وبسایت های متعلق به هر رویداد، به ناشر عودت داده و ما به ازای آن تا سقف ۱۰.۰۰۰ ریال به ازای هر توکن، از خدمت یا محصول موردنظر خود استفاده نمایند.

حجم بازار حجم ۲۴ ساعت گذشته تعداد توکن در گردش تعداد کل توکن

میزبان

ناشر

نام شرکت فناوری های اطلاعاتی و مالی توزیع شده یکتا ققنوس پارس آکادمی ققنوس
شناسه ملی/ کد ملی ۱۴۰۰۸۱۳۶۸۵۳ ۱۴۰۰۸۱۳۶۸۵۳
آدرس وبسایت https://www.kuknos.ir https://academy.kuknos.ir
آدرس پستی تهران – خ ولیعصر – بالاتر از م ونک – خ خلیل زاده – پ ۲۸ تهران – خ ولیعصر – بالاتر از م ونک – خ خلیل زاده – پ ۲۸
پست الکترونیکی info@kuknos.ir academy@kuknos.ir
تلفن تماس ۰۲۱-۸۸۶۷۳۱۷۹

۰۲۱-۸۸۶۷۳۲۸۴

۰۲۱-۸۸۶۷۳۱۷۹

۰۲۱-۸۸۶۷۳۲۸۴