درباره توکن دایادایموند (DAYADIAMOND)


به ‌منظور تسهیل ورود اشخاص با سرمایه‌های خرد به بازارهای جدید و حمایت از آن‌ها در دستیابی به منافع ارزشمند این بازارها از یک‌سو و صیانت از دارایی و حفظ ارزش سرمایه آن‌ها از سوی دیگر، فناوری دفتر کل توزیع‌شده راهکار سازنده‌ای را فراهم آورده است.
در این راهکار می‌توان دارایی‌های مختلف را توکنایز کرد. بدین معنی که به پشتوانه آن دارایی، تعدادی توکن صادر کرد که هر یک از این توکن‌ها، به بخشی از آن دارایی پشتوانه دلالت دارد. کاربر می‌تواند در هر زمان با ارائه مقدار توکن متناظر با پشتوانه و پرداخت کارمزدهای مرتبط، دارایی پشتوانه را دریافت نماید.
توکن DAYADIAMOND یک دارایی دیجیتال است که به پشتوانه الماس‌های شناسنامه‌دار و مرغوب صادر شده است. هر ۷۵۰ عدد از این توکن، ارزشی معادل یک الماس پایه پشتوانه دارد. الماس پایه پشتوانه، الماسی است با گواهی GIA به وزن یک قیراط (۰۰.۱)، رنگ سفید H، پاکیVS2 و تراش گرد خوب که توسط میزبان نگهداری می‌شود.
قیمت ارزی الماس پایه، بر اساس گزارش راپاپورت (Rapaport) که مرجع بین‌المللی قیمت‌گذاری الماس است تعیین‌شده و بر اساس نرخ دلار طلا به ریال تبدیل می‌گردد. با توجه به تنوعی که در الماس‌های طبیعی وجود دارد و به‌منظور ایجاد یکنواختی در ارزش پشتوانه‌ها، برای هر الماس پشتوانه با توجه به قیمتی که نسبت به الماس پایه پشتوانه دارد، توکن‌های متناظر صادر می‌گردد و در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.
نسبتی که تعداد توکن‌های صادرشده برای هر الماس پشتوانه نسبت به تعداد توکن‌های صادرشده برای الماس پایه دارد، برابر است با نسبتی که در لحظه پشتوانه‌گذاری میان قیمت این دو الماس در گزارش راپاپورت برقرار است. کاربران در طول دوره عمر این توکن می‌توانند با ثبت سفارش، مراجعه به مراکز عرضه و پرداخت کارمزدهای مربوطه، الماس پشتوانه خود را دریافت نمایند. همچنین می‌توانند این توکن را در مرکز مبادلات ققنوس با سایر توکن‌ها تهاتر کنند.
الماس‌های پشتوانه، بعد از تایید اصالت توسط کارشناسان دادگستری به خزانه بانک سپرده شده و توسط بیمه پارسیان بیمه می‌شوند.

دایادایموند امکان ورود به بازار جهانی الماس، خرید و سرمایه‌گذاری دارایی الماس را برای تمام اقشار جامعه با هر مقدار سرمایه از طریق کیف توکن ققنوس، فراهم کرده است. توکن دایا در کیف توکن ققنوس، قابلیت خرید داشته و امکان بازخرید آن نیز در روزهایی که قیمت رسمی توسط اتحادیه طلا و جواهر استان تهران اعلام شود، در ساعات مشخص شده توسط دایادایموند وجود دارد.
با استفاده از این توکن، می‌توانید ضمن تجربه یک سرمایه‌گذاری سودآور و مطمئن، از مزایای مختلف دیگری که دایادایموند در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌هد (پیش خرید اقساطی، امکان هدیه دادن و…) بهره‌مند شوید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد توکن الماس دایا می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

حجم بازار حجم ۲۴ ساعت گذشته تعداد توکن در گردش تعداد کل توکن

میزبان

ناشر

نام شرکت سهامی خاص «فناوری‌های اطلاعاتی و مالی توزیع‌شده یکتا ققنوس پارس» شرکت سهامی خاص

«تدبیر اندیشان نوین افروز»

شناسه ملی/ کد ملی ۱۴۰۰۸۱۳۶۸۵۳ ۱۴۰۰۷۲۴۴۳۶۵
آدرس حساب شبکه ققنوس
آدرس وبسایت https://www.kuknos.ir dayadiamond.com
آدرس پستی تهران – خ ولیعصر – بالاتر از م ونک – خ خلیل زاده – پ ۲۸ تهران، زعفرانیه، عاصف، خیابان اکبری،

کوچه سپید، پلاک ۱، واحد ۹

پست الکترونیکی info@kuknos.ir info@dayadiamond.com
تلفن تماس ۰۲۱-۸۸۶۷۳۱۷۹

۰۲۱-۸۸۶۷۳۲۸۴

۰۲۱-۲۶۸۰۱۷۲۸